Magia-anielska.pl opinie

W moich poprzednich wpisach umieszczałam głównie strony z ofertą rytuałów egipskich, oraz spętań miłosnych, ponieważ najprawdopodobniej sama zamówię któryś z tych rytuałów. Zastanawiam się ewentualnie nad rytuałem białej magii, dlatego dodaję tu stronę magia-anielska.pl

Znajdziemy tu ofertę 7 dniowego rytuału miłosnego archanielskiego w cenie 600 zł.

Jeśli ktoś z Was korzystał, to bardzo proszę o zostawienie komentarza.

15 komentarzy do “Magia-anielska.pl opinie

 • o 2:51 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Witam.
  Ja mogę polecić rytuał na przyciągnięcie miłości z magia-anielska.pl
  Byłam świeżo po rozstaniu i nie chciałam korzystać z uroku miłosnego, ponieważ po tym jak potraktował mnie mężczyzna dla którego tyle zrobiłam nie chciałam mieć już z nim nic wspólnego. Ale wiadomo- serce nie sługa. Nadal go kochałam, i dlatego zamówiłam rytuał przyciągnięcia nowej miłości, aby o nim zapomnieć i poznać kogoś nowego, z kim będę mogła stworzyć stabilny związek. Tak też się stało. Po kilku miesiącach znalazłam takiego mężczyznę.

  Odpowiedz
 • o 6:37 pm
  Bezpośredni odnośnik

  A czy ktoś zamawiał rytuał miłosny archanielski? Ja chcę odzyskać byłego, dlatego zastanawiam się nad rytuałem miłosnym.

  Odpowiedz
 • o 11:05 am
  Bezpośredni odnośnik

  Zamówiłam 7 dni temu właśnie rytuał archanielski. Jeśli tylko, cokolwiek zmieni się w mojej relacji, to będę informować.

  Odpowiedz
 • o 2:09 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Cześć Weronika, możesz już powiedzieć coś więcej? Od Twojej ostatniej wypowiedzi minęły już 3 tygodnie, czy zaszły w tym czasie jakieś zmiany?

  Odpowiedz
 • o 10:14 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Tak, mogę śmiało powiedzieć, że jest trochę lepiej. W ciągu 8 ostatnich dni spotkaliśmy się trzykrotnie, między innymi wczoraj. Na razie rozmawiamy niezobowiązująco, ale bardzo cieszę się, że mamy wreszcie ze sobą normalny kontakt.

  Odpowiedz
 • o 8:11 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Dzięki za te informacje, ja też przymierzam się do skorzystania z rytuału miłosnego. Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócisz i poinformujesz nas o ostatecznych efektach rezultatów.

  Odpowiedz
 • o 3:25 pm
  Bezpośredni odnośnik

  I jak tam Weronika, co u Ciebie? Długo nie odpisujesz, jeśli jeszcze zaglądasz na tę stroną, to bardzo proszę, poinformuj o wynikach rytuałów.

  Odpowiedz
 • o 11:56 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Bardzo Was wszystkich przepraszam, ale zapomniałam o tej stronie. Przypomniałam sobie dopiero przed chwilą. U mnie działo sie sporo, najważniejsze jest że mężczyzna wrócił do mnie prawie 4 tygodnie temu i znowu jesteśmy parą. Rytuał się udał ? Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 • o 4:21 pm
  Bezpośredni odnośnik

  A czy ktoś jeszcze korzystał z rytuału na przyciągnięcie miłości? Osobiście najprawdopodobniej skuszę się własnie na ten rytuał,

  Odpowiedz
 • o 2:26 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Ja zamówiłam rytuał na uzdrowienie mojej relacji małżeńskiej i polecam.
  Z mężem byłam od dwóch lat w coraz gorszych stosunkach, coraz bardziej oddalaliśmy się od siebie, nie umieliśmy się dogadać, nie potrafiliśmy znaleźć wspólnych tematów. Nasze małżeństwo dogorywało, każdy miał swoje własne sprawy, i nic nie wskazywało że to się zmieni. Podejmowałam próby rozmowy z mężem na ten temat, ale on uważał, że wszystko jest w porządku.Od rytuału na uzdrowienie relacji minęły trzy miesięcy i rzeczywiście przez ten czas poprawiło się bardzo dużo. Przede wszystkim znowu umiemy się porozumieć, więcej ze sobą rozmawiamy. W porównaniu do tego co było przed zamówieniem to jest niebo a ziemia.

  Odpowiedz
 • o 11:02 am
  Bezpośredni odnośnik

  Ja także zamówiłam rytuał miłosny 10 dniowy. Moja historia miłosna była dość skomplikowana. Z mężczyzną byłam przez 4 lata, ale w tym czasie dwukrotnie rozchodziliśmy się na okresy 2-3 miesięczne. Potem wracaliśmy do siebie i potrafiliśmy dogadywać się na nowo. Po tym jak on powiedział, że odchodzi myślałam, że znowu będziemy umieli pogodzić się. Niestety tym razem było inaczej. On całkowicie zerwał ze mną kontakt i nawet nie odpowiadał na moje sms-y. Po 6 tygodniach zdecydowałam, że spróbuję magii miłosnej. Rytuał zadziałał dość szybko, ponieważ już po 5 tygodniach od zamówienia wróciliśmy do siebie. Mam wielką nadzieję, że rezultaty rytuałów będą trwałe, i że już więcej nie będziemy rozchodzić się.

  Odpowiedz
 • o 5:11 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Czy ktoś z was wie może jak sie skontaktować z osoba ze strony magia-anielska.pl? Próbowałam wypełnić na stronie w okienku kontakt ale ciagle mi wyskakuje błąd. Chciałabym skorzystać z rytuału, ponieważ ma duzo dobrych opini

  Odpowiedz
 • o 3:20 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Jestem zadowolona z efektów 10 dniowego rytuału miłosnego. Zamówiłam dlatego, że zostawił mnie facet, który postanowił, że spróbuje innego życia i wyprowadził się z naszego rodzinnego miasta. Próbowałam poradzić sobie bez niego, ale bez rezultatów. Brakowało mi jego obecności, humoru itd. Skorzystałam z magii-anielskiej i jestem zadowolona z rezultatów. Na pełne efekty czekałam prawie 4 miesiące, ale było warto. Po 2 miesiącach od zakończenia rytuałów, on wrócił do miasta i znowu zaczął spotykać się ze mną. Po kilkunastu spotkaniach bardziej na luzie, on sam poprosił mnie o powrót. Jesteśmy znowu ze soba i jestem naprawdę szczęsliwa.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *