Mysticum opinie

Bardzo proszę o opinie na temat strony mysticum.pl

W ofercie tej strony znajdziemy między innymi rytuały egipskie, oraz spętania miłosne, czyli te które najbardziej mnie interesują. Na stronie znalazłam także kilka artykułów odnośnie tych rytuałów, które przeczytałam z zaciekawieniem.

Ceny spętań miłosnych są następujące:

3 dniowe spętanie miłosne- 400 zł

7 dniowe spętanie miłosne- 700 zł

Ceny rytuałów egipskich:

3 dniowy rytuał egipski- 500 zł

7 dniowy rytuał egipski – 700 zł

Oczywiście najbardziej interesuje mnie kwestia skuteczności tych rytuałów. Dlatego, jeśli ktoś korzystał z oferty mysticum.pl, bardzo proszę o zostawienie komentarza. Pozdrawiam.

39 komentarzy do “Mysticum opinie

 • o 12:04 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Myślę, że mogę polecić mysticum. Do powrotu jeszcze nie doszło, a jestem półtora miesiąca od zakończenia rytuałów, ale i tak wydarzyło się bardzo dużo. To znaczy- moja sytuacja sercowa, była wręcz tragiczna przed zamówieniem, mężczyzna odszedł ponad pół roku temu, chciałam przynajmniej utrzymać z nim kontakt, ale to na nic, on nie odpisywał na moje wiadomości ani smsowe, ani przez messengera. Zamówiłam spętanie miłosne z mysticum i dużo się zmieniło na lepsze. On zaczął odpisywac na moje wiadomości, co więcej dwukrotnie umówiliśmy się na kawę. Wydaje mi się, że nasze sprawy zmierzają w dobrym kierunku.

  Odpowiedz
 • o 7:02 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Czy zamawiał ktoś 3 dniowe spętanie miłosne? Obecnie trochę gorzej stoję z finansami i chciałabym wiedzieć, czy te 3 dniowe rytuały także są skuteczne.

  Odpowiedz
 • o 5:54 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Podobnie jak autorka bloga doszłam do konkluzji, że najlepszym wyborem będzie rytuał egipski, albo spętanie miłosne. Zdecydowałam się na stronę mysticum i 7 dniowy rytuał egipski. Obecnie jestem 8 dni po zakończeniu rytuałów. Będę starała się opisywac rezultaty w miarę regularnie.

  Odpowiedz
 • o 8:22 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Witaj, ja też obecnie szukam kogoś, kto byłby w stanie odprawić skuteczny urok miłosny. Będę wdzięczna, jeśli nie zapomnisz poinformować o zmianach w Twojej sytuacji.

  Odpowiedz
 • o 12:32 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Spokojnie, dodałam sobie tego bloga do zakładek i będę raz na jakiś czas opisywać moją sytuację.

  Odpowiedz
 • o 9:21 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Ja jestem 5 tygodni po spętaniu miłosnym i zauważyłam wiele pozytywnych zmian. Do oficjalnego powrotu jeszcze nie doszło, ale porównując obecną sytuację, do tej w której byłam przed zamówieniem spętania miłosnego, to zmiany są naprawdę spore. A sytuacja była nieciekawa, bo facet zerwał ze mną i nie chciał nawet utrzymywać żadnego kontaktu, odszedł raniąc mnie, powiedział że chce zamknąć ten rozdział swojego życia. Ne muszą nawet chyba pisać, jak bardzo mnie to zabolało, tym bardziej że ja wciąż go kocham. Po odprawieniu spętania, zaczęło poprawiać się, już po 2 tygodniach odnowiliśmy kontakt, on dość niespodziewanie napisał do mnie wiadomość sms-ową, z pytaniem co u mnie słychac. Byłam bardzo zaskoczona, oczywiście odpowiedziałam i od tego czasu dość często piszemy ze soba, a sześc dni temu nawet umówiliśmy się na kawę. Była to miła rozmowa, nie wchodziliśmy na razie na kwestie naszej relacji, pośmialiśmy, porozmawialiśmy co u nas słychać i tyle. On powiedział, że także jest za tym żeby nadal utrzymywać ze mną kontakt. Ogólnie, przez te kilka tygodni sporo pozmieniało się na lepsze, licze że nadal tak będzie.

  Odpowiedz
 • o 6:44 PM
  Bezpośredni odnośnik

  W moim przypadku jest minimalnie lepiej niż było. Wczoraj nawet umówiliśmy sie, aby porozmawiać. Spotkanie było krótki, bez wchodzenia w zawiłe szczegóły, nie poruszaliśmy drażliwych tematów, ale istotne jest, że cos się ruszyło i zmierza ku dobremu, przynajmniej ja to tak odczuwam.

  Odpowiedz
 • o 8:39 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam ponownie.
  Tak, Rytuał zadziałał, od dwóch tygodni jesteśmy ponownie parą.
  Powrót był stopniowy, czyli na poczatku umawialiśmy się na zwyczajne spotkania, po trochu wyjaśnialiśmy sobie kwestie, które nas dzialą, ale były to raczej zwyczajne pogawędki przy kawie bądź herbacie. Nie naciskałam na niego, nie narzucałam sie, zgodnie z instrukcjami rytualisty.
  I okazało się to dobrą drogą, bo to mężczyzna wreszcie doszedł do tego, żeby zaproponować, abyśmy znowu zostali parą.Jestem niesamowicie szczęsliwa, licze na to, ze teraz nasz związek będzie trwalszy. Pozdrawiam i wam także życzę szczęścia w miłosci.

  Odpowiedz
 • o 11:02 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Dzięki za odpowiedź. Ja również prawdopodobnie skorzystam, chociaż nie jestem jeszcze w pełni zdecydowana, który rytuał wybrać.W zasadzie to już powinnam to uczynić, bo czas uplywa, a ukochany facet dalej nie odzywa się do mnie, ale ciągle nie umiem się zdecydować.

  Odpowiedz
 • o 6:45 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam wszystkich, jestem w trakcie rytuałów spętania miłosnego z mysticum. Będę pisac o rezultatach, które mam nadzieję nastąpią.

  Odpowiedz
 • o 2:27 PM
  Bezpośredni odnośnik

  procka, tylko nie zapomnij nas poinformować, bo z tego co widze, nie każdy wraca, aby opisać czy rytuał zadziałał w pełni.

  Odpowiedz
 • o 10:26 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam Was wszystkich. Czy ktoś może zarekomendować rytuał wiccańskim z mysticum? Poważnie myślę nad jego zamówieniem.

  Odpowiedz
 • o 7:05 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Polecam rytuał na odnowienie relacji. Skorzystałam ponieważ moje małżeństwo miało się ku końcowi, mąż zupełnie nie zwracał na mnie uwagi, traktował jak powietrze. Kiedy zwracałam się do niego z prośbą o zmiane zachowania, on mówił że jest normalnie i kończył temat. Po rytuale odnawiającym relacje, sporo się polepszyło, od odprawienia minęło nieco ponad 3 miesiące, a maż wreszcie ze mną rozmawia i traktuje znacznie lepiej.

  Odpowiedz
 • o 11:37 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Procka, a jak z Twoją sytuacją? Obiecałas informować, tymczasem minęło kilka tygodni, a Ty nic nie napisałaś.

  Odpowiedz
 • o 1:31 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam ponownie, u mnie jest trochę lepiej niż było, spotykam się czasami z byłym, mawet przedwczoraj byliśmy na kawie. Ale do powrotu na razie nie doszło.

  Odpowiedz
 • o 9:17 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Dzięki że odpisałaś. Ja chyba zamówię rytuał egipski. Moja sytuacja z byłym partnerem jest bardzo cięzka, on przestał się do mnie odzywać.

  Odpowiedz
 • o 3:11 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś zamawiał rytuał oczyszczający? Czy takie rytuał na serio działa? Mam dość tej izolacji i czuję po sobie zdecydowany spadek sił witalnych, zastanawiam się czy oczyszczenie aury pomogłoby w takim przypadku.

  Odpowiedz
 • o 9:19 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam po raz kolejny. 12 dni temu zostaliśmy ponownie parą, spętanie miłosne zadziałało. Jestem niezmiernie szczęsliwa. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • o 12:35 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Osobiście polecam spętanie miłosne z mysticum. Zamówiłam ten rytuał, ponieważ znalazłam się w trudnej sytuacji miłosnej. Zostawił mnie mężczyzna, z którym byłam przez 3 lata. Kiedy odchodził, powiedział mi że chciałby spróbować czegoś nowego. Byłam załamana, nie potrafiłam pozbierać się po jego słowach. Po 4 tygodniach bez jego odzewu tęskniłam tak bardzo, że zaczęłam szukać sposobów na to, żeby go odzyskać. W taki sposób trafiłam na stronę Mysticum. Zdecydowałam się na zamówienie spętania miłosnego. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam zdjęcia z wykonanych rytuałów. Dawały mi one nadzieję w trudnych chwilach, kiedy oczekiwałam na powrót mężczyzny. Po 7 tygodniach od zakończenia rytuałów, mężczyzna zaczął odzyać się do mnie. Potem znowu zaczęliśmy spotykać się ze sobą. Po 12 tygodniach od zakończenia spętań miłosnych, mężczyzna zaproponował mi powrót. Teraz jesteśmy razem od ponad miesiąca i jestem bardzo szczęśliwa. Licze na to, że rezultaty spętań będą trwałe.

  Odpowiedz
 • o 12:40 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Rytuał egipski przyniósł efekty takie jakich oczekiwałam. Zamówiłam ponieważ odszedł ode mnie mężczyzna, z którym byłam przez półtora roku. Po tym jak mnie zostawił, wydawało mi się, że jakoś pozbieram się, ale po dwóch miesiącach bez niego zaczęłam ogromnie tęsknić. Zdałam sobie sprawe, że nie jestem w stanie bez niego żyć. To mnie skłoniło do poszukiwań sposobów na to, żeby go odzyskać. Zamówiłam rytuał egipski z Mysticum i czekałam na rezultaty. Nadeszły one po 2 miesiącach od zamówienia rytuałów. Teraz jesteśmy ponownie razem od 5 tygodni i układa się nam bardzo dobrze. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • o 12:49 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Polecam spętanie miłosne. Zastosowałam ten rytuał, ponieważ chciałam zdobyć uczucie mężczyzny, o którego walczyłam przez 2 lata. On widział, że mi na nim zależy, ale nie był przekonany do tego, żeby stworzyć ze mną stały zwiazek. Dlatego zainteresowałam się tematyką magii miłosnej. Po przeczytaniu wielu artykułów i opinii na ten temat zdecydowałam się na spętanie miłosne z mysticum. Wybór okazał się bardzo dobry, ponieważ już po 2 miesiącach od zamówienia spętań miłosnych zostaliśmy parą. Jestem bardzo szczęśliwa.

  Odpowiedz
 • o 6:33 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Dzieki rytuałowi egipskiemu odzyskałam mężczyznę, który zostawił mnie dla innej kobiety. Byliśmy parą przez 2 lata, niestety po tym okresie zaczęło się psuć między nami, zaczęliśmy coraz więcej kłocić się, nie potrafiliśmy dojść do porozumienia. W końcu on oznajmił, że taki związek nie ma sensu. Ja miałam całkiem inne zdanie, uważałam, że nasz związek ma sens i dlatego postanowiłam walczyć. Zamówiłam rytuał egipski z Mysticum i oczekiwałam na efekty. I całe szczęście te efekty nastąpiły. Po 7 tygodniach od zakończenia rytuałów mężczyzna sam zaproponował mi powrót. Przy okazji chciałam podziękować za zdjęcia z wykonanych rytuałów, które dodawały mi otuchy, kiedy oczkiwałam na powrót.

  Odpowiedz
 • o 12:58 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Potwierdzam poprzednie opinie. Spętanie miłosne z Mysticum pozwoliło mi odzyskać mężczyznę z którym byłam przez 2,5 roku. Nasz związek przeżywał lepsze i gorsze chwile, aczkolwiek tych lepszych było znacznie więcej. Myslałam, że mimo wszystko jesteśmy sobie bardzo bliscy i zostaniemy razem do końca życia. Wiadomość o tym, że mnie zostawia spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie umiałam się pozbierać, przez 3 tygodnie było mi ciężko wstać z łóżka. Po tym czasie, zaczęłam szukać sposobów na to, żeby go odzyskać. W taki sposób znalazłam stronę Mysticum i zdecydowałam się na spętanie miłosne. Rytuał przyniósł efekty po prawie 3 miesiącach. W trakcie oczekiwania na rezultaty, zdarzało mi się popadać w apatię i tracić wiarę w to, że spętanie da efekt. Na szczęscie wszystko skończyło się dobrze i od 5 tygodnia znowu jesteśmy razem. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • o 1:09 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam Wszystkich. Ze względów finansowych zdecydowałam się na zamówienie klasycznego uroku miłosnego z mysticum.pl. Moja sytuacja miłosna, była dość trudna, ale nie tragiczna. Zostawił mnie mężczyzna po 2 latach związku, ale nie odszedł do innej kobiety, lecz stwierdził, że chciałby więcej spokoju i póki co chce być sam. Rezultaty uroku miłosnego pojawiały się powoli. Po miesiącu, odnowiliśmy kontakt, potem ponownie zaczęliśmy spotykać się. Zakończyło się na tym, że po 3 miesiącach od zakończenia uroków wróciliśmy do siebie. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • o 1:14 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Szczerze polecam spętanie miłosne. Rozpocznę od tego, że nigdy nie wierzyłam w magie, ani inne siły nadprzyrodzone. Uważałam, że to nieprawda. Jednak kiedy zostawił mnie mężczyzna mojego życia wpadłam w tragiczny nastrój. Zaczęłam poszukiwac sposobów na to, żeby go odzyskać. Postanowiłam, że jednorazowo spróbuję rytuału miłosnego. Skorzystałam z mysticum, bo miało najwięcej pozytywnych opinii. Nie liczyłam na cuda, ale w głębi duszy miałam nadzieję, że się uda. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam od rytualisty zdjęcia, które tchnęły we mnie wiarę, ponieważ były naprawdę profesjonalne. Niestety przez pierwsze 5 tygodni od zakończenia spętań miłosnych nie działo się nic. Powoli traciłam wiarę w rezultaty. Jednak po tym czasie, mężczyzna zaczął się do mnie odzywać. Zaczęliśmy wymieniać ze soba sms-y, a potem znowu się spotykać. Po kilku luźniejszych spotkaniach, on zaproponował, abyśmy znowu zostali parą. Oczywiście zgodziłam się. Jesteśmy ponownie ze sobą od 5 tygodni i rozumiemy się ze soba fantastycznie. Jestem naprawdę szczęśliwa, pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • o 7:00 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Skorzystałam z rytuału egipskiego jakieś 4 miesięcy. Rytuał zadziałał, 6 tygodni temu mężczyzna do mnie wrócił. Efekty rytuałów pojawiały się powoli. 2 tygodnie po zakończeniu rytuałów odnowiliśmy ze sobą kontakt. Pisaliśmy do siebie wiadomości prawie codziennie, a potem zaczęliśmy znowu spotykać się. Po kilkunastu spotkaniach, odbyliśmy szczerą rozmowę podczas której uznaliśmy, że damy sobie jeszcze jedną szansę. Jestem niezmiernie zadowolona z efektów rytuałów. Polecam

  Odpowiedz
 • o 11:13 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Spętanie miłosne zadziałało tak jak chciałam. Powodem zamówienia było to, że zostawił mnie mężczyzna z którym byłam ponad dwa lata. Zostawił mnie bez wyraźniejszego, wyglądało jakby znudził mu się związek. Ja tymczasem miałam wobec niego powazne plany, myślałam że niedługo zostaniemy małżeństwem. Ciężko było mi poradzić sobie bez niego i dlatego postanowiłem poszukac pomocy w magii miłosnej. Strona mysticum.pl spodobała mi się, bo było tam sporo ciekawych artykułów. Po zamówieniu spętania miłosnego otrzymałam zdjęcia, które dawały mi nadzieję, że rytuał zakończy się sukcesem. Przez pierwszych kilka tygodni nic się nie działo, nadal nie miałam kontaktu z mężczyzną. Po tym okresie sytuacja powoli zaczęła poprawiać się. Odnowiliśmy kontakt i zaczęliśmy znowu spotykać się. Po dwóch miesiącach luźniejszych spotkań, podjęliśmy decyzję, że wrócimy do siebie. Znowu jesteśmy para i mam wielką nadzieję, że tym razem będziemy już ze soba na stałe.

  Odpowiedz
 • o 11:02 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Zamówiłam miesiąc temu spętania miłosne z mysticum. Jest lepiej niż było, to znaczy odnowiliśmy ze sobą kontakt. Liczę, że spetanie przyniesie rezultaty.

  Odpowiedz
 • o 12:20 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Czy ktoś może jeszcze przedstawić swoją opinię? Zastanawiam się pomiędzy mysticum, a wiktorem morsanem.

  Odpowiedz
 • o 12:21 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Rytuał egipski z msyticum przyniosl efekty. Czekałam dosyć długo bo ponad 10 tygodni, ale koniec koncow mężczyzna jest ze mną z powrotem. Polecam.

  Odpowiedz
 • o 9:46 AM
  Bezpośredni odnośnik

  Witam. Spętanie miłosne z mysticum, które zamówiłem 4 miesięcy temu przyniosło rezultaty, których oczekiwałam. Jesteśmy ponownie ze sobą od ponad miesiąca i układa się nam bardzo dobrze, w ogólne nie kłocimy się. Mam nadzieję, że nasza relacja nadal będzie na takim poziomie. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • o 11:17 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Jestem zadowolona z efektów rytuału egipskiego, który zamówiłam w celu zdobycia mężczyzny, który podobał mi się od ponad roku. Pracowaliśmy w tej samej pracy, ale on raczej utrzymywał ze mną chłodne stosunki. To znaczy rozmawialiśmy ze sobą, ale on nie był zainteresowany tym, żeby się ze mną spotykac po pracy. Po rytuale sytuacja zaczynała powoli poprawiać się. Po 3 miesiącach od zakończenia rytuałów zostaliśmy parą i wygląda na to, że naprawdę do siebie pasujemy. Potrafimy się dogadywac ze soba, mamy wspólne poglądy i hobby. Czuję, że będziemy ze sobą do końca życia. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • o 6:58 PM
  Bezpośredni odnośnik

  Spętanie miłosne przyniosło świetne rezultaty. Powodem skorzystania był fakt, że zostawił mnie mężczyzna z którym byłam przez ponad 2 lata. Mieliśmy lepsze i gorsze okresy, ale generalnie umieliśmy dogadywać się. Myślałam, że będziemy ze soba na zawsze. Niestety on w ciągu 2 ostatnich miesięcy związku odsuwał się ode mnie. Skończyło się to poważną kłótnią, podczas której zerwał ze mną. Bez niego było mi ciężko. Brakowało mi jego towarzystwa, dotyku itd. Dlatego zamówiłam spętanie miłosne. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam zdjęcia, które napełniały mnie nadzieją, że spętanie przyniesie skutek. I całe szczęscie tak się stało. W ciągu 11 tygodni od zakończenia spętań mężczyzna całkiem niespodziewanie do mnie wrócił. Pod koniec okresu oczekiwania zaczynałam tracić nadzieję na efekty, ale własnie w 11 tygodniu on zadzwonił do mnie i poprosił o spotkanie. Podczas tego spotkania przeprosił za to, że mnie zostawił i poprosił o kolejną szansę. Jesteśmy ze sobą ponownie od miesiąca i dogadujemy się bardzo dobrze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *