Rytuały egipskie – Moje wnioski

W tym artykule chcę przedstawić moje wnioski na temat rytuałów egipskich. A więc są to jedne z najbardziej popularnych rytuałów miłosnych, w ofercie ma je praktycznie każdy rytualista. Z opinii, które możemy spotkać w internecie możemy dowiedzieć się, że obok spętań miłosnych, ten rytuał jest najbardziej skuteczny.

Z tego co dowiedziałam się z artykułów na temat magii miłosnej, takie rytuały były odprawiane już w najdawniejszych czasach, wywodzą się z magii starożytnego Egiptu. Muszę przyznać, że historia tego typu magii naprawdę jest bardzo długa. W obecnych rytuałach Egipskich, rytualiści podczas swojej pracy starają się korzystać z artefaktów przypominających te, które używane były w starożytnych czasach. Tutaj również przyznaję, że jestem w stanie uwierzyć w to, że takie rytuały mogą wygenerować dużą energię i posiadać odpowiednią moc, aby połączyć dwojga ludzi.

Jeśli ktoś czytał mojego bloga, to wie że sama jestem w ciężkiej sytuacji i zastanawiam się nad skorzystaniem z magii miłosnej. Przyznaję, że biorę pod uwagę zamówienie rytuału egipskiego.

Dodaj komentarz