Spętania miłosne czy rytuały egipskie- Który rytuał ma największą skuteczność?

Jeśli jesteś osobą, która (podobnie jak ja) poszukuje skutecznego rytualisty, na pewno zastanawiasz się, jaki rodzaj magii miłosnej jest najbardziej skuteczny. W mojej opinii największą skutecznością charakteryzują się spętania miłosne, oraz rytuały egipskie. Takie wnioski wysnułam po przeglądnięciu kilkudziesięciu stron z ofertami rytuałów miłosnych, z opiniami na temat uroków miłosnych, a także po przeczytaniu wielu artykułów na ten temat.

A który z tych dwóch rytuałów jest skuteczniejszy?

Na ten temat nie jestem w stanie odpowiedzieć. Faktem jest, że jeśli u kogoś magia miłosna działała, to zazwyczaj zamawiał albo rytuał egipski, albo spętanie miłosne. Bardzo rzadko zdarzają się wypowiedzi, że u kogoś zadziałał jeszcze inny rytuał.

Z pewnością bardzo dużo zależy też od osoby wykonującej. Na czystą logikę, prawdopodobnie większość zależy właśnie od rytualisty, który rytuały odprawia. Co nie zmienia faktu, że dwa wyżej wymienione rytuały charakteryzują się największą skutecznością.

1 Komentarz

  • Witaj Natalia. Poczytałam trochę Twojego bloga, ja także jestem w podobnej sytuacji co Ty, i również uważam że spętania miłosne i rytuały egipskie są najbardziej skuteczne, wysnułam podobne wnioski. Ale mam duży problem z wybraniem kogoś, kto odprawi rytuał, chciałabym mieć przynajmniej realną nadzieję, na to że mężczyzna do mnie wróci.

Dodaj komentarz